Наша адреса:
Закарпатська область,
м.Ужгород,
вул. Гагаріна, 121А
Магазин "Водяний"

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00 — 18:00
Обід: 13:30 — 14:00
Сб: 9:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00 — 17:00
Обід: 13:30 — 14:00
Сб, Нд: вихідний

Каналізація та водовідведення

Комплексні рішення для систем каналізації та водовідведення

Наша компанія пропонує комплексні рішення для каналізації та водовідведення. Ми не лише рекомендуємо, підбираємо та пропонуємо найякісніше обладнання для кожного конкретного випадку, а й здійснюємо монтаж будь-якої складності на найвищому рівні.

У нашій роботі ми дотримуємося принципу індивідуального підходу до кожного клієнта та гарантуємо 100% якісний результат. Ми пропонуємо лише брендове обладнання, ознайомитися з яким можна як в онлайн-каталозі та в нашому магазині.

Йдемо в ногу із часом і тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій ринку. Ринок інженерних систем постійно пропонує певні нові рішення, які допомагають поліпшити роботу інженерних систем, та покращити життя мешканців будинку в цілому.

Пропонуємо великий вибір обладнання для каналізації та водовідведення лише від перевірених виробників, офіційними представниками в Україні яких ми являємось.

Без сумніву, наші менеджери запропонують найкращий вибір товарів, які ви шукаєте, врахують ваші побажання та рекомендації, допоможуть підібрати необхідні системи саме для вашого дому.

Монтажний відділ

По всім питанням, пов’язаних із монтажем інженерних систем,
телефонуйте в наш монтажний відділ.

Контакти

 

Системи каналізації та водовідведення виконують одну з головних функцій як у житлових, так і виробничих приміщеннях і саме від їх повноцінної, якісної роботи залежить функціонування всього житла в цілому.

В питаннях проектування, продажу та монтажу якісних систем водовідведення та каналізації “Водяний” є справжнім помічником та експертом.