Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

Про компанію

Ми розпочали свою діяльність у 1997 році як компанія, що спеціалізується на продажу обладнання та матеріалів для водопостачання та опалення. Поступово ми збільшували не тільки асортимент нашого товару, а й спектр послуг, і сьогодні ми є одними з лідерів на ринку інженерних систем на заході України. Нині ми можемо гарантувати можливість повного комплектування матеріалів для об’єктів будь-якого масштабу – від невеликої квартири до величезних приміщень виробничого характеру. Професійний підхід, двадцятирічний досвід роботи справжніх спеціалістів своєї справи сприяли обранню нашої компанії як надійного підрядника для тисяч клієнтів та дали змогу користуватися справжньою повагою серед колег на ринку інженерних систем.

Сьогодні в асортименті нашої компанії декілька тисяч товарів від світових виробників систем водопостачання, опалення та водовідведення. Компанія «Водяний» є офіційним представником багатьох відомих виробників, що гарантує якість, надійність та довготривале використання обладнання.

Ми пропонуємо широкий діапазон можливостей для виконання робіт будь-якого масштабу:

  • Вичерпна консультація. На питання будь-якого змісту на усіх етапах співпраці з клієнтом, наші менеджери нададуть повну та змістовну відповідь.
  • Проектування та розрахунки. Досвідчені професіонали допоможуть провести розрахунки та запропонують оптимальні рішення з організації інженерних систем та мереж.
  • Великий вибір якісних товарів. Пропонуємо широкий вибір товарів для систем опалення, водопостачання, водовідведення, систем поливу, вентиляції та кліматизації, що мають міжнародні сертифікати якості. Високоосвічені професіонали нашої компанії допоможуть обрати необхідне індивідуальне рішення для будь-якого об’єкту.
  • Послуги монтажу. Багаторічний досвід та професійні знання наших спеціалістів, наявність усієї дозвільної документації допоможуть здійснити роботи з монтажу обладнання будь-якого рівня складності швидко, оперативно та надійно.
  • Сервісне обслуговування. Наша компанія пропонує гарантійне та післягарантійне супроводження після закінчення робіт, адже ми маємо власний сервісний центр та використовуємо комплектуючі лише від відомих перевірених брендів.