Наша адреса:
Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

Укладаємо угоди на тривале обслуговування та супровід об’єктів

Компанія «Водяний» пропонує вам сервісне обслуговування та ремонт всіх видів опалювального обладнання та комунікаційних систем на постійній основі.

Уклавши з нами договір на сервісне обслуговування, ви отримуєте своєчасний контроль та обслуговування вашого обладнання, що забезпечує значну економію на ремонтних роботах у довгостроковій перспективі.

Ремонтуємо та обслуговуємо обладнання всіх виробників представлених на ринку України: Protherm, Roda, Saunier Duval, Vaillant, Bosch, Ariston, Beretta, Ferolli, Pedrollo, Gorenje, Immergas та інших.

Наші висококваліфіковані фахівці здійснюють всі види ремонтних робіт і усувають несправності будь-якої складності. Вони швидко виявлять проблемні ділянки, підберуть необхідне для заміни обладнання, демонтують відпрацьовані елементи, оперативно і якісно здійснять монтаж нового обладнання.

У справі ремонту систем водопостачання важлива оперативність і якісне виконання робіт. Ми намагаємося робити все максимально швидко.

Сервісний центр

Ремонт та сервісне обслуговування інженерних систем

Компанія «Водяний» виконує всі види робіт щодо сервісного обслуговування, технічного та аварійного ремонту систем опалення, водопостачання, котельного та насосного обладнання, систем каналізації та водовідведення.

Ми рекомендуємо проводити планові огляди систем водопостачання не рідше, ніж один раз на рік. За підсумками огляду може бути призначений плановий профілактичний або капітальний ремонт.

Телефон сервісного центру: (050) 961-44-72

Увага! Ми виконуємо роботи тільки у межах м.Ужгорода та Ужгородського району

Наші переваги

Власний сервісний центр

Наявність власного сервісного центру гарантує усунення проблеми у роботі обладнання будь-якого рівня складності.

Якісна інженерна підтримка

Консультація наших спеціалістів, виїзд на об’єкт, у разі виникнення складнощів у роботі обладнання.

Сертифіковані висококваліфіковані спеціалісти

Сервісні роботи виконуються силами сертифікованих спеціалістів, які пройшли атестацію у виробників обладнання та мають відповідну кваліфікацію.

Оригінальні запчастини

Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, які завжди є в наявності на нашому складі в м.Ужгород.

Довгострокове технічне обслуговування

Укладаємо угоди з фізичними особами та організаціями на довгострокове технічне обслуговування та регламентні роботи.

Сучасні матеріали та інструмент

Використання лише сучасних матеріалів, комплектуючих від перевірених брендів. Проведення ремонтних робіт здійснюється з використанням новітніх інструментів, що існують на ринку інженерних систем.

Висока якість за помірною ціною

Ви отримуєте високо якісне професійне сервісне обслуговування устаткування і комунікацій за помірною ціною. Довгострокові договори з постачальниками запчастин дозволяють нам пропонувати оптимальні ціни.