Наша адреса:
Закарпатська область,
м.Ужгород,
вул. Гагаріна, 121А
Магазин "Водяний"

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00 — 18:00
Обід: 13:30 — 14:00
Сб: 9:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00 — 17:00
Обід: 13:30 — 14:00
Сб, Нд: вихідний

Монтаж інженерних систем будь-якої складності

Компанія «Водяний є компанією повного циклу, тобто такою що включає продаж інженерних систем, здійснення монтажу та надання сервісного обслуговування. Це дає змогу надавати 100% гарантію нашим клієнтам у надійному та якісному функціонуванні придбаних систем. Лише якісне обладнання від відомих брендів є гарантією його довготривалого використання, а правильно здійснений професійний монтаж з подальшим сервісним обслуговуванням є цілковитою впевненістю у безперебійній роботі інженерних систем.

Ми вирішуємо технічні завдання з монтажу систем опалення, водопроводу і каналізації будь-якої складності, з застосуванням сучасних технологій та стандартів. Пропонуємо оптимальні рішення з організації інженерних систем і мереж. Після установки проводимо перший тестовий запуск і перевірку роботи обладнання.

Монтажний відділ

По всім питанням, пов’язаних із монтажем інженерних систем,
телефонуйте в наш монтажний відділ.

Контакти

Професійний монтаж інженерних систем

В команді компанії «Водяний» працюють спеціалісти з монтажу інженерних систем з досвідом роботи понад 15 років. Наявність професіоналів та спеціалізованого інструменту для здійснення монтажних робіт навіть підвищеного рівня складності гарантує якісний та надійний результат.

Здійснюємо роботи як у маленьких приміщеннях і будинках, так і у торгівельних центрах, великих виробничих приміщеннях, а також встановлюємо обладнання для котелень.

Монтажні роботи, виконані саме нашими спеціалістами гарантують бездоганну роботу обладнання та систем.

Наші роботи