Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

Immergas

Immergas

Тепловий насос  «Immergas» – це пристрій з різнобічними можливостями, він може опалювати будинок, охолоджувати його, забезпечує гарячою водою, та дає можливість нагрівати воду в басейнах.

Місія італійської компанії Immergas:

5 лютого 1964 на світ з’явилася компанія Immergas. Метою створення компанії послужило бажання поділитися своїми інноваційними ідеями в області опалювального обладнання і з їх допомогою зробити життя людей кращим. Сьогодні для тисяч наших інженерів і співробітників нічого не змінилося – ми продовжуємо зосереджувати свої зусилля на вдосконаленні наших заводів і технологій, зберігаючи італійські традиції. Спираючись на принципи і цінності компанії, ми розробляємо свої проекти, звертаючи пильну увагу на турботу про навколишнє середовище. Тим самим ми знову підтверджуємо і доводимо важливість співпраці з тими, хто продає, встановлює і надає сервісну підтримку обладнання Immergas. Сьогодні, як і понад 50 років тому, наші ідеї народжують проекти, які спрямовані на поліпшення майбутнього, який передбачає комфорт, безпека, надійність і турботу про навколишнє середовище.

 

 

 

 

 

У 1994 р компанія відкриває свій перший філіал в Іспанії, а потім виходить на ринки Австрії, Бельгії, Польщі, Португалії, Словенії, Туреччини і Франції і завойовує їх.

Сьогодні компанія присутня в 43 країнах світу з 9 власними філіями в Європі.

Immergas – цебіля 60-ти років історії успіху та надійності з турботою про Вас.

Робота теплового насоса виглядає наступним чином: тепловий насос бере повітря зовні, обробляє і подає його в систему з водною основою. Це може бути опалювальна система, котел, бойлер, кондиціонер (фанкойл), тепла підлога. В теплообміннику зустрічаються 2 контури (фреон і вода) після чого влітку в будинок буде надходити холод, а на вулицю виводитися тепло, взимку навпаки.

Теплові насоси Immergas можна розділити по типу на:

  1. Спліт система – складається з внутрішнього і зовнішнього блоків;
  2. Моноблоки – один блок, який можна монтувати як усередині, так і зовні;
  3. Гібридні – комплекс із зовнішнього блоку та конденсаційного котла.

Підключення теплового насоса

Описати в одній статті універсальну схему підключення теплового насоса неможливо. Підключенням такого обладнання повинна займатися спеціально навчена людина, рекомендована виробником, яка здатна врахувати всі особливості і тип обладнаннясамогопроекту і головних цілей замовника. Саме тому в нашій компаніі є інженери,проектанти,монтажники та сервісанти,які пройшли спеціалізованне навчання та отримали сертифікати та працюють за високими стандартами компании.Вибирайте професіоналів.

Назад