Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

KAN – інсталяційні системи інженерної техніки

Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується на виробництві інсталяційних систем інженерної техніки – це труби, фітинги, доповнюючі елементи, автоматика. У процесі виробництва використовується тільки якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним з визнаних лідерів у своїй галузі як в Європі, так і в усьому світі. Інсталяційні системи KAN-therm використовуються на найбільш відповідальних сучасних об’єктах.

Центральний офіс компанії розташований у Білостоку (Польща). Підприємство було засновано в 1990 році і відразу ж узяв напрям на якість і постійне впровадження інноваційних технологій. Це і забезпечило компанії КАН стрімкий розвиток і відкриття представництва KAN Sp.zo.o в Україні. Завжди дотримуючись професіоналізму і домагаючись бездоганної якості, підприємство швидко заробила собі репутацію відповідального виробника та постачальника.

Із зростанням компанії збільшувався і її штат. Сьогодні в КАН працюють 600 співробітників, 120 з яких – за межами Польщі. З розвитком компанії, КАН відкрила представництва не лише в Україні, а й у Росії, Білорусі, Німеччини. Продукти, позначені знаком KAN-therm експортуються в 23 країни, тобто практично по всій Європі і Азії. Дистрибуційна мережа підприємства охоплює навіть частину території Африки.

Продукція KAN-therm впізнаваною в усьому світі. Сьогодні цю повну інсталяційну мультисистему, створену за допомогою сучасних рішень в області санітарного, технологічного та опалювального обладнання можна зустріти в будь-якому куточку земної кулі.