Наша адреса:
Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

Pedrollo – лідер галузі виробництва насосів

Компанія Pedrollo є великим підприємством з виробництва насосів. Продукція з маркою Pedrollo присутня в більш ніж 160 країнах світу і скрізь підтверджує кращі сторони італійського підприємництва: серед яких особливої поваги заслуговують якість і надійність.

Компанія Pedrollo розробляє і виробляє високоякісну продукцію як з точки зору її ефективності, так і з точки зору надійності і оригінальності рішень. Цей результат досягається завдяки постійній роботі власного відділення досліджень і розробок. Саме з метою забезпечення постійного вдосконалення технологічних процесів і виробів компанія Pedrollo S. p.A. з самого початку своєї діяльності вкладала в розвиток підприємства весь прибуток, що отримується від роботи компанії.

У всьому виробничому циклі компанії Pedrollo дотримуються найвищі стандарти якості, які відрізняють кращі італійські підприємства. Такий результат став можливим не лише завдяки технологіям та обладнанню, але насамперед завдяки винятковому професіоналізму і компетентності на кожному етапі технологічного та адміністративного ланцюжка.