Наша адреса:
Закарпатська область,
м.Ужгород,
вул. Гагаріна, 121А
Магазин "Водяний"

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00 — 18:00
Обід: 13:30 — 14:00
Сб: 9:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00 — 17:00
Обід: 13:30 — 14:00
Сб, Нд: вихідний

Альтернативні технології та інноваційні системи в опаленні та водопідготовці

З кожним днем все більшим попитом користується установка альтернативних та інноваційних систем опалення та водопідготовки. Прогрес крокує семимильними кроками. Сучасні розробки можуть скоротити щомісячні витрати мінімум в 2 рази.

Наша компанія монтує тільки найнадійніше, перевірене в роботі, обладнання. Всі системи, які продаються у нас відповідають вимогам екологічної безпеки, мають всі необхідні документи та пройшли сертифікацію в Україні.

Без сумніву, наші менеджери запропонують найкращий вибір товарів, які ви шукаєте, врахують ваші побажання та рекомендації, допоможуть підібрати необхідні системи саме для вашого дому.

Монтажний відділ

По всім питанням, пов’язаних із монтажем інженерних систем,
телефонуйте в наш монтажний відділ.

Контакти

 

Сонячні колектори

Сонячний колектор — це пристрій для збору теплової енергії Сонця, яке переноситься видимим світлом. На відміну від сонячних батарей, які виробляють безпосередньо електрику, сонячний колектор нагріває матеріал-теплоносій.
Завдяки своїм особливим матеріалів і конструкції, колектор поглинає і перетворює навіть інфрачервоне випромінювання, що проходить через хмари. Сонячний колектор гріє воду навіть похмурий день при мінусовій температурі.
Отримане сонячне тепло без втрат передається теплоносію завдяки використанню вакууму всередині трубок колектора в якості ізолятора. Найкращим місцем для монтажу сонячних колекторів є дах будівлі. У разі використання сонячного колектора як джерела для опалення, в Україні застосовується практика підключення в контур теплообмінника спеціального бака з внутрішнім змійовиком. Його основне завдання – комунікація системи сонячних колекторів з резервними джерелами тепла (наприклад з газовою системою), які служать для підстраховки на випадок низької сонячної активності.
Коефіцієнт ефективності поглинання наших сонячних колекторів дорівнює 98%. Сонячні колектори не потрібно часто обслуговувати, а термін їхньої служби щонайменше 15 років.

Фотовольтаїчні системи

Фотовольтаїчні системи – використання сонячної енергії для створення електрики.
Сонце – вічне джерело світла. Фотовольтаїчні системи (система сонячних батарей) використовує енергію сонця як паливо. Не створює шкідливих побічних продуктів, без шуму, без шкідливих викидів.
Для роботи фотовольтаїчних систем не обов’язкове яскраве сонячне світло. Вони має здатність генерувати електрику навіть в хмарні дні.
Розрахунковий час життя модулів – 30 років. Це робить фотовольтаїку дуже надійною та економічною технологією в довгостроковій перспективі.
Система не вимагає особливого обслуговування. Сонячні модулі працюють автоматично і легкі в установці.
Модулі можуть бути естетично інтегровані в будівлі. Системи можуть покривати дахи і фасади, сприяти зменшенню енергетичних витрат будівлі. Вони не виробляють шум і можуть бути інтегровані різними естетично прийнятними способами.
Час енергетичної окупності модулів постійно зменшується. Для окупності модуля сонячної батареї потрібно від 1,5 до 3 років. Модуль виробляє в 6 – 18 разів більше енергії, ніж її необхідно провести для окупності.

Теплові насоси

Тепловий насос використовує споживану енергію на порядок ефективніше котлів, що спалюють паливо або використовують електричну енергію. Низьке енергоспоживання досягається за рахунок високого коефіцієнта перетворення системи і дозволяє отримати на 1 кВт витраченої електроенергії 3-5 кВт теплової енергії. У разі реалізації системи пасивного охолодження можливо на 1 кВт електричної енергії отримати до 15-20 кВт потужності пасивного охолодження.
Незалежність від газу – одна з суттєвих переваг теплових насосів.
Тепловий насос вибухо – і пожежобезпечний. Зупинки пристрою не призводять до його поломок або замерзання рідин.
В одному комплекті устаткування споживач отримує одночасно систему опалення, охолодження та нагріву води.
По надійності тепловий насос стоїть на рівень вище електро та газових котлів. Особливість теплового насоса в тому, що всі процеси переносу тепла відбуваються в замкнутому, герметичному контурі.
Термін служби теплових насосів більше, ніж у класичних джерел тепла. Теплові насоси при правильному розрахунку можуть прослужити до 20-30 років і після цього терміну збережуть свою працездатність, шляхом заміни зношених вузлів.