Наша адреса:
Закарпатська область,
м.Ужгород,
вул. Гагаріна, 121А
Магазин "Водяний"

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00 — 18:00
Обід: 13:30 — 14:00
Сб: 9:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00 — 17:00
Обід: 13:30 — 14:00
Сб, Нд: вихідний

Кліматизація та кондиціонування

Монтаж систем кліматизації та кондиціонуванняКомпанія «Водяний» пропонує прості та ефективні рішення для здійснення робіт з кліматизації та кондиціонування приміщень побутової та виробничої сфер: від впровадження цих інженерних систем у маленькому будинку до установки у великих торгівельних центрах, промислових приміщень, басейнах тощо – ми здійснюємо роботу будь-якого рівня складності. Робота обладнання, що є в наявності в нашому магазині, заснована на використанні новітніх технологій кондиціонування та вентиляції, що мають гнучку систему управління та контролю, а також дозволяє створити всі необхідні кліматичні умови при мінімізованих енергозатратах.

Здійснюємо повний цикл реалізації проекту «під ключ» – від консультування замовника нашими спеціалістами до повноцінного введення в експлуатацію нашого обладнання.

«Водяний» - ваш надійний експерт систем управління кліматом

Спектр товарів вентиляційного обладнання та систем управління кліматом нашої компанії є дуже широким. Пропонуємо тільки брендове обладнання, яке сертифіковане в Україні та відповідає міжнародним стандартам якості, на яке надається гарантія від виробника. Це дає 100% надійність та можливість експлуатації протягом довгого періоду.

Окрім продажу інженерних систем кліматизації та кондиціонування ми здійснюємо повний цикл робіт із розробки інженерних систем:

  1. Проектування систем кондиціонування, вентиляції та клімат-контролю.
  2. Продаж обладнання, яке підбирається відповідно до побажань замовника, особливостей приміщення та цінової політики.
  3. Монтаж та установка необхідного обладнання та вентиляційних каналів, та його підключення.
  4. Консультування замовника з будь-яких питань на будь-якому етапі здійснення замовлення.
  5. Сервісне обслуговування після установки.

Спеціалісти нашої компанії здійснюють повний цикл робіт з системами кліматизації та кондиціонування. Нами буде підібране обладнання, що найкраще підходить саме вашому приміщенню за функціоналом та потужністю. А монтаж нашими професіоналами гарантує надійність та довготривале використання.

Наші роботи