Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

Опалення і водопостачання

Cистеми опалення та водопостачання. Продаж - Монтаж - Сервіс

Компанія «Водяний» є професійною компанією, що займається проектуванням, комплектацією та монтажем інженерних систем опалення, водопостачання та внутрішньої каналізації.

Ми є авторизованим сервісним центром та офіційним представником обладнання різних компаній, асортимент яких представлений в нашому магазині.

Наш багаторічний практичний досвід роботи із системами провідних світових брендів на ринку опалення та водопостачання дозволяє нам виконувати наступні види робіт:

  • Продаж якісного та надійного обладнання, яке підбирається згідно з побажаннями клієнта, індивідуальними технічними характеристиками та рекомендаціями наших спеціалісті.
  • Консультації з питань опалення та водопостачання. Висококваліфіковані спеціалісти нашої компанії нададуть вичерпну консультацію клієнту з будь-яких питань під час усіх етапів співробітництва.
  • Проведення монтажних робіт автономного опалення, ремонту чи заміни систем водопостачання та опалення. Наші спеціалісти мають колосальний досвід роботи з обладнанням, що представлене в нашому магазині. Це дає змогу здійснювати монтаж будь-якого рівня складності на будь-яких об’єктах максимально швидко, надійно та точно.
  • Повне сервісне обслуговування. Гарантуючи якість наших товарів, ми пропонуємо клієнтам повне сервісне обслуговування інженерних систем, аби мати 100% гарантію підтримання їх у якісному стані.

Монтаж систем опалення та водопостачанняСистеми опалення та водопостачання є одними з найважливіших комунікацій як для приватного, так і для виробничого будівництва. Якість, надійність обраних комплектуючих та професійне виконання робіт з монтажу гарантують правильне функціонування обладнання впродовж декількох десятків років.

Обираючи інженерні системи для власної квартири чи будинку, готелю чи ресторану, для великих виробничих підприємств, проведення робіт з монтажу опалення та водопостачання необхідно довірити професіоналам.

«Водяний» — Ваш надійний помічник у питаннях водопостачання та опалення

Нашими клієнтами є власники приватних будинків, мереж ресторанів, кафе, готелів, будівельних компаній, приватних підприємств, які, обираючи компанію «Водяний» як надійного та професійного підрядника, мають гарантію як на використання лише якісного обладнання, так і на проведення робіт будь-якої складності. Системи опалення та водопостачання є ключовими мережами для будь-якої будівлі, саме тому вони мають бути надійними, якісними та роботи з монтажу повинні бути виконані високопрофесійно, адже дуже часто безпека та життя людей, що будуть працювати та мешкати у будівлі, залежить саме від інженерних систем цього типу.

Компанія «Водяний» здійснює продаж лише тих товарів, які мають відповідні сертифікати якості, та монтажні роботи, що відповідають усім нормам та вимогам з монтажу. Ми маємо змогу вирішувати завдання з монтажу систем опалення та водопостачання будь-якої складності, застосовуючи сучасні технології та стандарти, пропонуючи оптимальні рішення з організації інженерних систем і мереж.

Наші роботи