Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

DrewMet

Фірма DREW-MET більше 20 років займається виробництвом котлів центрального опалення. Багаторічний досвід і наполегливе прагнення до поліпшення якості, а також до впровадження нових продуктів і рішень на дуже високому технологічному рівні, призвело до створення марки нагрівального обладнання, що відрізняється міцністю і сучасністю серед виробників котлів.
Великий потенціал фірми, модернізований машинний парк і висококваліфікований колектив працівників дозволяє постійно підвищувати якість наших виробів, впроваджувати нові конструкційні та цікаві дизайнерські рішення.
У цьому причина того, що наші продукти користуються незмінною популярністю, а наші клієнти залишаються задоволеними вибором продуктів фірми DREW-MET.
Наші котли мають необхідні на європейському ринку атестати і сертифікати. Особлива увага що ми приділяємо окремих стадіях виробництва, а також рекламним акціям і продажам, робить нас надійним і привабливим торговим партнером. Завдяки високій якості виробів ми домоглися визнання серед покупців і експертів, а також на міжнародних ярмарках у нашій країні і за кордоном, отримуючи багато престижних нагород, сертифікатів і відзнак. Ми сподіваємося, що і Ви приєднаєтесь до числа задоволених покупкою клієнтів. Переваги котлів DREW-MET підтверджені дослідженнями, проведеними Польським центром випробувань і сертифікації, Лабораторією котлів і нагрівального обладнання в Лодзі, а також були відзначені знаком «екологічної безпеки», виданим Інститутом хімічної переробки вугілля в Забже. Піклуючись про безпеку і постійно зростаючих вимогах клієнтів, компанія отримала сертифікат Управління технічного нагляду (UDT) і сертифікат CE.