Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

Інформація покупцеві

Компанія «Водяний» працює на ринку інженерних систем вже 20 років, за цей час ми зросли не лише як професійна команда, а і як компанія повного циклу – від продажу до сервісного обслуговування оснащення.

Індивідуальний підхід та продаж оснащення лише від перевірених виробників є секретом нашого успіху. Ми прагнемо, аби кожний замовник отримував ті інженерні системи, які цілковито підходять за функціоналом до його типу приміщень, повністю відповідають усім його баченням та побажанням, вписуються в його цінову політику. Довіривши роботу з вибору та обслуговування інженерних систем з опалення, водовідведення, каналізації, кліматизації професіоналам компанії «Водяний» ви можете бути впевнені у цілковитій надійності та безпеці вашого оснащення.

Наша компанія надає вичерпні консультації клієнтам на будь-якому етапі здійснення замовлення, завжди ділиться необхідною інформацією, яка може бути корисна усім нашим замовникам. Окрім отримання необхідних відповідей на запитання по телефону, ми пропонуємо ознайомитися з цікавою інформацією, яка представлена у нас на сайті. Вона стане в нагоді як при оформленні замовлення, так і в процесі експлуатації придбаного обладнання.

Корисними для кожного є наступні розділи нашого сайту:

  1. «Доставка та оплата» — тут ви знайдете усю потрібну інформацію щодо можливості здійснення доставки нашою компанію як у межах міста, так по регіону. Окрім того, в цій рубриці можна ознайомитися з особливостями оплати для замовляння на сайті чи під час придбання оснащення у нашому магазині.
  2. «Гарантія» — в цій рубриці ви можете знайти усю необхідну інформацію щодо надання нашою компанією гарантії як на продаж наших товарів, так і на здійснення монтажних робіт, подальшого сервісного та технічного обслуговування.
  3. «Найчастіші запитання» — в цьому блоці ви маєте змогу ознайомитися з найбільш частими запитаннями від наших клієнтів. Вони стосуються роботи інженерних систем з водовідведення, водопостачання, каналізації, кліматизації тощо, а також особливостей оснащення від відомих виробників чи особливості здійснення монтажу (термінів, орієнтовної вартості тощо).
  4. «Поради покупцеві» — в цьому розділі ми зібрали найбільш корисну інформацію, поради та рекомендації для наших клієнтів.
  5. «Статті та інформаційні матеріали» – цей блок містить цікаві статті наших спеціалістів з розгорнутими описаннями, характеристикою оснащення, особливостями проведення будівельних та монтажних робіт тощо.

Ми впевнені, що подана інформація буде корисною та цікавою для ознайомлення як перед покупкою необхідного обладнання, так і в процесі експлуатації.

Проте ми застерігаємо від самостійного вибору обладнання, самостійного монтажу та ремонту інженерних систем. У разі виникнення пошкоджень або поломок тільки професійна кваліфікована допомога є гарантією повноцінної та надійної роботи оснащення впродовж довгих років.