Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

RÖDA GmbH – Теплотехнічне обладнання

В 1982 році молодий інженер Ольбак Хольгер, німець шведського походження, відкрив у Дортмунді невелику фірму – конструкторське бюро RÖDA GmbH (RÖDA – по-шведськи «червоний»), яка займалася розробкою інноваційних газових пальників для різного опалювального обладнання. Продукт вийшов високотехнологічний і конкурентний і вже через кілька років багато відомих виробників комплектували свої котли новими пальниками RÖDA яка вже стала класикою серії «Smart». Через рік RÖDA стає торговою маркою.

У 1988 році світовий виробник Buderus Heiztechnik GmbH замовив молодої компанії розробку пальників серії «Jet–Max». Це співробітництво стало доленосним для компанії: на міжнародній виставці «Сантехніка Опалення Клімат» (ISH) у Франкфурті низькотемпературний опалювальний котел під маркою «Ecomatic» з пальником серії «Jet–Max» встановив нові критерії для всієї індустрії.

З 1997 року компанія продає права на використання своєї торгової марки для виробництва різного опалювального і кліматичного устаткування, що дозволяє бренду RÖDA успішно підкорювати світові ринки.

У 2000 році компанію RÖDA викупила Інвестиційна Група «Roitz», підтримувана «Фінансами та Ініціативою» та німецьким банком IKB. RÖDA контролюється на 100% фінансовими інститутами, але контрольний пакет акцій належить все ж групі «Roitz». На даний момент ТМ RÖDA володіє достатньою кількістю фінансової підтримки для постійного зростання і запуску нових оригінальних проектів. При цьому, не менш важливим питанням є забезпечення контролю якості та надання покупцям надійною і безвідмовною в експлуатації продукції.

Продукція RÖDA експортується в країни Європи, Азії та СНД. Європейська якість за доступними цінами дозволило завоювати довіру мільйонів споживачів. На сьогоднішній день асортимент продукції RÖDA включає газові, електричні та твердопаливні котли, бойлери, проточні водонагрівачі, сталеві, алюмінієві і біметалічні радіатори.