Магазин "Водяний"
(066) 15-13-258

Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Сб: 8:00 — 14:00
Неділя: вихідний

Оптова торгівля
(050) 51-18-359

Пн-Пт: 8:00 — 17:00
Сб, Нд: вихідний

Wolf

Wolf

Теплові насоси вже давно зарекомендували себе на ринку опалювальних приладів.На сьогодні широкий вибір виробників теплових насосів, які є у продажу, буде створювати безліч дилем для покупця. Купуючи опалювальне обладнання, варто зробити ставку на перевірені пристрої, що володіють високою якістю, до яких можна віднести таплові насоси  Wolf.

Всі опалювальні прилади, вироблені в Німеччині, відрізняються високою якістю і точністю виконання, а компанія Wolf є провідним постачальником інноваційних систем пристроїв в даній області. У списку товарів, вироблених торговою маркою Wolf, значаться:  теплові насоси, конденсаційні котли, газові і нафтові, системи вентиляції,рекуператори. Всі ці пристрої виробляються на власних заводах в Баварії і проходять строгий контроль якості.

Теплові насоси  Wolf – ефективне та економічне рішення

Незалежно від того, здійснюєте ви модернізацію старої опалювальної системи або створюєте новий проект, вам знадобиться обладнання, здатне вирішити всі нагальні проблеми. Вибираючи теплові насоси Wolf, ви вибираєте перевірені і в той же час новаторські технології. Нові високотехнологічні  теплові насоси  “Вольф” не тільки економлять гроші, а й захищають навколишнє середовище.

Wolf – це компанія з чистою німецькою родоводу. Історія цього виробника відносно коротка. Компанія почала свою діяльність в шістдесяті роки минулого століття, спеціалізуючись на виробництві сільськогосподарської техніки для сушіння хмелю. Розвиток діяльності в галузі вентиляції та кондиціонування повітря почалося тільки з вісімдесятих років. В цей же час почалося виробництво опалювального обладнання.

Асортимент теплових насосів Wolf, наявних в Україні, дозволяє користувачеві вибрати  пристрій,який  відповідає всім потребам. Компанія Wolf пропонує моделі, засновані на перевірених будівельних рішеннях, а також версії, оснащені новітніми технологіями і високоякісними матеріалами.

Конденсаційні котли Wolf гарантують:

  • енергоефективність;
  • якісною швидкою віддачею тепла або холода яке забезпечується завдяки високій площі поверхні теплообмінника;
  • постійний доступ до гарячої води з низьким споживанням енергії;
  • зручність у використанні;
  • тихий режим роботи;
  • мають компактні розміри;
  • Відмінне співвідношення ціни та якості;
  • 5-річна гарантія на систему опалення.
  • Інтелектуальна система регулювання WRS від Wolf

Наші спеціалісти завжди підберуть Вам якісне та надійне обладнання.

 

Назад